čistička vzduchu do restaurace

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Trápí vás alergie a nebo chcete pročistit klima v prostředí, ve kterém žijete? Pak je výbornou volbou čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6. Tato čistička vzduch efektivně čistí s efektivitou až 96% a zároveň díky ionizátoru vzduch ionizuje. Ionic-CARE Triton X6 pracuje nejen naprosto nehlučně ale také bez nákladů na výměnné filtry. Filtry v těchto čističkách jsou totiž omyvatelné a jejich údržba je proto nejen velmi snadná ale i finančně výhodná. Cirkulace vzduchu uvnitř zařízení je pak zajištěna soustavou elektrod, jenž pohybují vzduchem pomocí "elektronového větru". Jedná se o moderní zařízení, jehož efektivita je maximalizována díky přesnému zpracování. Zároveň tento systém dokonale nahrazuje dříve používané ventilátory, které však pořád některé konkurenční čističky vzduchu využívají. Provoz těchto zastaralých čističek je potom nejen neefektivní ale také finančně nevýhodný a často dost hlučný.

Spolehlivý filtr nečistot

Chcete vědět, jak jsou nečistoty v čističce filtrovány a polapeny? Veškeré částečky obsažené ve vzduchu jsou zachyceny na moderním elektrostatickém filtru. Jak již bylo uvedeno, efektivita čističky Ionic-CARE Triton X6 je téměř 96%. Na ploše 1100 cm2 ulpí nejenom prach, který je přítomen ve vzduchu, ale i pyly, kouř z cigaret, chemikálie a další alergeny. Nejenom to, Ionic-CARE Triton X6 efektivně odstraňuje z filtrovaného vzduchu i viry, bakterie, spóry plísní a navíc i rozpadové prvky radonu. To jsou všechno vlastnosti, jenž činí z Ionic-CARE Triton X6 vhodný přístroj pro všechny alergiky. Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi stupni výkonu, kdy je zároveň spotřeba max. 12W. Provoz čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 tak vychází velmi levně.

Ionic-CARE je zárukou kvality

  • čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má omyvatelné filtry - nemusíte kupovat nové
  • čističky vzduchu jsou doplněny ionizátorem vzduchu - získáte tak 2 přístorej v 1
  • 3 stupně výkonu a téměř bezhlučný provoz, díky tomu je tato čistička vzduchu vhodná i do ložnice
  • minimální náklady na provoz - denní provoz stojí necelé 2 Kč
  • velmi jednoduchá údržba, jež zvládne doslova úplně každý
  • kvalitní provedení, moderní vzhled a výběr ze 3 barevných variant
 
 

Nabídka čističek vzduchu

 

Ionizátor vzduchu

Ionizátor vzduchu napomáhá odstraňovat pachy, plyny, bakterie a jiné nečistoty obsažené ve vzduchu vytvářením záporných iontů. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat minimálně 800-900 záporně nabitých iontů na cm3. V přírodě je potom výskyt záporných iontů ve vzduchu ještě mnohem vyšší. Setkat se můžeme i s koncentrací kolem 10.000 vzdušných aniontů na cm3. Takto vysokou koncentraci záporných iontů můžeme zaznamenat kupříkladu na horách, v lese nebo u vodopádů. V místnostech se tyto hodnoty pohybují kolem nuly a z toho důvodu je vhodné vzduch ionizovat. Ionizovaný vzduch má přínosný vliv na lidské zdraví, povzbuzuje bdělost, krevní oběh a také zvyšuje práci mozku. Často také lidé, jenž trpí bolestmi hlavy přestanou mít bolesti právě díky ionizaci vzduchu. Ionizátor taktéž snižuje příznaky alergií, což je zejména v pylových sezónách velmi prospěšné a což ocení každý alergik.

 
 

Omyvatelný filtr šetří vaše peníze

Omyvatelný filtr čističky vzduchu

Filtr Ionic-CARE Triton X6 je omyvatelný, není tedy třeba jej měnit a tím pádem kupovat nový. Úplně dostačující bude, když jednou za čas filtr umyjete. Jak tedy na správnou údržbu čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6? Údržba přístroje se skládá ze dvou činností, jenž je třeba pravidelně vykonávat. První z nich je čištění již zmíněného omyvatelného elektrostatického filtru. Čištění se provádí přibližně jednou týdně, v případě silně znečištěných prostor i dvakrát týdně. Filtr stačí otřít suchým hadříkem a pak omýt vodou s tekutým mycím prostředkem. Filtr pak otřete do sucha nebo nechte osušit - filtr nelze do přístroje vkládat mokrý, čističku byste tím zničili. Pak je také potřeba čistit ionizační drátky, ideálně současně s čištěním filtru. K tomuto účelu pak slouží výsuvné táhlo na boku zařízení.

Jestliže je čistička vzduchu umístěna v prostorách, kde se kouří, tak se může stát, že filtr bude zanesen nečistotami z cigaretového kouře (dehtem). Tyto nečistoty tvoří na filtru lepivý potah, jež se nejsnadněji odstraní osprchováním a odmaštěním saponátem bez abraziv (postačí jarová voda), aby nedošlo k poškrábání leštěného povrchu nerezového filtru. Zase platí, že po omytí je třeba filtr osušit nebo nechat oschnout - mokrý filtr nikdy nevkládejte do čističky. Jak je vidět z výše uvedeného vyplývá, že údržba čističky vzduchu je jednoduchá a zvládne ji skutečně každý. Díky tomu, že není potřeba do zařízení objednávat nové filtry, je její provoz levný. K nízké ceně provozu přispívá i nízká spotřeba elektrické energie - spotřeba čističky je kolem 12W.

Levný provoz Ionic-CARE

Levný provoz čističky vzduchu

Provoz přístroje je levný díky nízké spotřebě a omyvatelným filtrům, jež není třeba dokupovat.

Vysoká účinnost přístroje

Vysoká účinnost čističky

Vysoká účinnost Ionic-CARE Triton X6, jenž dosahuje až 96% zajišťuje poctivé vyčištění vzduchu.

Tichý chod Ionic-CARE Triton X6

Tichý chod čističky

Tichý chod Ionic-CARE Triton X6 je zajištěn technologií, kdy není k proudění vzduchu zapotřebí. Díky tomu se přístroj hodí i do ložnice.