čistička vzduchu elektrostatická

Ionic-CARE Triton X6

Trápí vás alergie a nebo jen chcete pročistit klima v prostředí, ve kterém žijete? Pak je jasnou volbou čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6. Tato čistička vzduch perfektně čistí s efektivitou až 96% a současně díky ionizátoru čištěný vzduch ionizuje. Tato čistička vzduchu pracuje nejen naprosto nehlučně ale také s nulovými náklady na výměnné filtry. Filtry v čističce jsou totiž omyvatelné a jejich údržba je díky tomu nejen velmi snadná ale také ekonomická. Cirkulace vzduchu uvnitř zařízení je pak zajištěna soustavou elektrod, jež pohybují vzduchem pomocí "elektronového větru". Jedná se o moderní zařízení, jehož efektivita je maximalizována díky dokonalému zpracování. Zároveň tento systém spolehlivě nahrazuje dříve často používané ventilátory, jenž však pořád některé jiné čističky využívají. Provoz těchto zastaralých čističek vzduchu je pak nejen neúčinný ale také neekonomický a poměrně hlučný.

Efektivní filtr nečistot

Chcete vědět, jak jsou nečistoty v čističce filtrovány? Veškeré částečky obsažené ve vzduchu jsou polapeny na moderním elektrostatickém filtru. jak již bylo napsané, efektivita Ionic-CARE Triton X6 je téměř 96%. Na ploše 1100 cm2 ulpí nejen prach, který je přítomný ve vzduchu, ale i pyly, kouř z cigaret, chemikálie a jiné alergeny. Nejenom to, Ionic-CARE spolehlivě odstraňuje ze vzduchu i viry, bakterie, spóry plísní a navíc i rozpadové prvky radonu. To jsou všechno vlastnosti, jenž činí z této čističky vzduchu skvělý přístroj pro všechny alergiky. Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi stupni výkonu, kdy je zároveň spotřeba max. 12W. Provoz Ionic-CARE Triton X6 díky tomu vychází levně.

Ionic-CARE Triton X6 je zárukou kvality

  • Ionic-CARE Triton X6 má omyvatelné filtry - nemusíte kupovat náhradní
  • čisitčky Ionic-CARE jsou doplněny kvalitním ionizátorem vzduchu - získáte tak 2 zařízení v 1
  • 3 stupně výkonu a téměř bezhlučný provoz, díky čemuž je toto zařízení vhodné i do ložnice
  • naprosto minimální náklady na provoz - denní provoz vyjde na necelé 2 Kč
  • velmi jednoduchá údržba, jež zvládne skutečně úplně každý
  • kvalitní provedení, moderní design a výběr ze 3 barevných variant
 
 

Nabídka čističek vzduchu

 

Ionizátor vzduchu

Ionizátor vzduchu pomáhá odstraňovat pachy, plyny, bakterie a jiné nečistoty vytvářením záporných iontů. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat minimálně 800-900 záporně nabitých iontů na cm3. V přírodě je potom koncentrace záporných iontů ještě mnohem vyšší. Setkat se můžeme i s koncentrací kolem 10.000 vzdušných aniontů na cm3. Tak vysokou koncentraci záporných iontů můžeme nalézt kupříkladu na horách, v lese nebo u vodopádů. V bytech se tyto hodnoty pohybují kolem nuly a proto je vhodné vzduch ionizovat. Ionizovaný vzduch má přínosný vliv na lidské zdraví, povzbuzuje bdělost, krevní oběh a také zlepšuje práci mozku. Často také lidé, kteří trpí bolestmi hlavy přestanou mít bolesti právě díky ionizaci vzduchu. Ionizátor také zmírňuje příznaky alergií, což je zejména v pylových sezónách velmi prospěšné a co zřejmě ocení každý alergik.

 
 

Omyvatelný filtr šetří vaše peníze

Omyvatelný filtr čističky vzduchu

Filtr čističky Ionic-CARE Triton X6 je omyvatelný, není tedy třeba jej měnit a tím pádem kupovat nový. Úplně dostačující bude, když jednou za čas filtr umyjete. Jak tedy na správnou údržbu čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6? Údržba přístroje se skládá ze dvou činností, které je potřeba pravidelně opakovat. První z nich je čištění již zmíněného omyvatelného elektrostatického filtru. Čištění se provádí přibližně jednou za týden, v případě silně znečištěných prostor i dvakrát týdně. Filtr stačí utřít suchým hadříkem a pak omýt vodou s tekutým mycím prostředkem. Filtr pak otřete do sucha nebo nechte osušit - filtr se nesmí do přístroje vkládat mokrý, čističku byste tím zničili. Pak je také třeba čistit ionizační drátky, ideálně současně s čištěním filtru. K tomuto účelu slouží výsuvné táhlo na boku čističky vzduchu.

Pakliže je Ionic-CARE Triton X6 umístěna v prostoru, kde se kouří, tak se může stát, že filtr bude zanesen nečistotami z cigaretového kouře (dehtem). Tyto nečistoty tvoří na filtru lepivý potah, jež se nejsnadněji odstraní osprchováním a odmaštěním saponátem bez abraziv (stačí jarová voda), aby nedošlo k poškrábání leštěného povrchu nerezového filtru. Zase platí, že po omytí je třeba filtr osušit nebo nechat oschnout - mokrý filtr v žádném případě nedávejte do přístroje. Jak je vidět z výše uvedeného vyplývá, že údržba čističky vzduchu je velmi snadná a zvládne ji skutečně každý. Díky tomu, že není potřeba do čističky vzduchu kupovat nové filtry, je její provoz levný. K nízké ceně provozu přispívá i nízká spotřeba elektrické energie - spotřeba čističky je kolem 12W.

Levný provoz Ionic-CARE Triton X6

Levný provoz čističky vzduchu

Provoz čističky Ionic-CARE je levný díky nízké spotřebě a omyvatelným filtrům, které není třeba dokupovat.

Vysoká účinnost čističky

Vysoká účinnost čističky

Vysoká účinnost přístroje, jenž dosahuje až 96% zajišťuje skvělé pročištění vzduchu.

Tichý chod čističky vzduchu

Tichý chod čističky

Tichý chod čističky Ionic-CARE zajišťuje technologie, kdy není k proudění vzduchu zapotřebí. Díky tomu se zařízení hodí i do ložnice.