čistička vzduchu pro astmatiky

Ionic-CARE Triton X6

Nedá vám spát alergie a nebo chcete vyčistit vzduch v prostředí, kde žijete? Pak je jasnou volbou čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE. Tato čistička vzduch účinně čistí s efektivností až 96% a zároveň díky ionizátoru čištěný vzduch ionizuje. Tato čistička vzduchu pracuje nejen naprosto nehlučně ale také s nulovými náklady na výměnné filtry. Filtry v čističce jsou totiž omyvatelné a jejich údržba je tak nejen velmi jednoduchá ale také ekonomická. Cirkulace vzduchu uvnitř čističky je potom zajištěna soustavou elektrod, které pohybují vzduchem pomocí "elektronového větru". Jedná se o moderní zařízení, jehož efektivita je maximalizována díky přesnému propracování. Současně tento systém spolehlivě nahrazuje původní ventilátory, jenž však stále některé konkurenční čističky využívají. Provoz těchto zastaralých čističek je potom nejen neúčinný ale také finančně nevýhodný a často dost hlučný.

Účinný filtr nečistot

Chcete vědět, jak jsou nečistoty v čističce polapeny? Veškeré částečky obsažené ve vzduchu jsou zachyceny na moderním elektrostatickém filtru. jak již bylo napsané, účinnost čističky Ionic-CARE Triton X6 je téměř 96%. Na ploše 1100 cm2 ulpí nejenom prach, který je přítomen ve vzduchu, ale také pyly, kouř z cigaret, chemikálie a další alergeny. Nejenom to, Ionic-CARE spolehlivě filtruje ze vzduchu i viry, bakterie, spóry plísní a navíc i rozpadové prvky radonu. To vše jsou vlastnosti, které činí z této čističky vzduchu skvělý přístroj pro všechny alergiky. Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 stupni výkonu, přičemž spotřeba je maximálně 12 W. Provoz čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 tak vychází velmi levně.

čistička vzduchu pro astmatiky

  • Ionic-CARE Triton X6 má omyvatelné filtry - netřeba kupovat nové
  • Ionic-CARE Triton X6 jsou opatřeny kvalitním ionizátorem vzduchu - zakoupíte tak 2 přístorej v 1
  • 3 stupně výkonu a téměř bezhlučný provoz, díky tomu je toto zařízení vhodné i do ložnice
  • minimální náklady provozu - denní provoz vyjde na necelé 2 Kč
  • velmi snadná údržba, kterou zvládne doslova každý
  • poctivé provedení, moderní design a výběr ze 3 barevných variant
 
 

Nabídka čističek vzduchu

 

Ionizátor vzduchu

Ionizátor vzduchu pomáhá ničit pachy, plyny, bakterie a jiné nečistoty vytvářením záporných iontů. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat minimálně 800-900 záporně nabitých iontů na cm3. V přírodě je pak obsah záporných iontů ve vzduchu ještě mnohem vyšší. Setkat se můžeme i s koncentrací kolem 10.000 vzdušných aniontů na cm3. Tak vysokou koncentraci záporných iontů můžeme nalézt kupříkladu na horách, v lese nebo u vodních zdrojů. V bytech se tyto hodnoty pohybují kolem nuly a tak je vhodné vzduch ionizovat. Ionizovaný vzduch má pozitivní vliv na lidské zdraví, povzbuzuje bdělost, krevní oběh a navíc i zlepšuje činnost mozku. Mnohdy také lidé, jenž trpí bolestmi hlavy přestanou mít bolesti právě díky ionizaci vzduchu. Ionizátor taktéž snižuje příznaky alergií, což je hlavně v pylových sezónách velmi prospěšné a což ocení kterýkoliv alergik.

 
 

Omyvatelný filtr šetří vaše peníze

Omyvatelný filtr čističky vzduchu

Filtr zařízení Ionic-CARE Triton X6 je omyvatelný, není tedy třeba jej měnit a tedy není třeba kupovat nový. Stačí jednou za čas filtr umýt. Jak tedy pečovat o čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6? Údržba čističky se skládá ze dvou činností, které je třeba pravidelně vykonávat. První z nich je čištění již zmíněného omyvatelného elektrostatického filtru. Čištění se provádí přibližně jednou do týdne, v případě silně znečištěných prostor klidně dvakrát týdně. Filtr je možné utřít suchým hadříkem a posléze omýt vodou s tekutým mycím prostředkem. Filtr pak otřete do sucha nebo nechte osušit - filtr nelze do zařízení vkládat mokrý, čističku byste tím mohli zničit. Potom je také potřeba čistit ionizační drátky, ideálně současně s čištěním filtru. Pro tento účel slouží výsuvné táhlo na boku čističky vzduchu.

Pakliže je Ionic-CARE Triton X6 umístěna v prostoru, kde se kouří, tak se může stát, že filtr bude zanesen nečistotami z cigaretového kouře (dehtem). Tyto nečistoty vytváří na filtru lepivý potah, jež se nejsnáze odstraní osprchováním a odmaštěním saponátem bez abraziv (stačí jarová voda), aby nedošlo k poškrábání leštěného povrchu nerezového filtru. Zase platí, že po omytí je potřeba filtr osušit nebo nechat oschnout - mokrý filtr v žádném případě nevkládejte do čističky vzduchu. Jak je vidět z výše uvedeného plyne, že údržba čističky vzduchu je jednoduchá a zvládne ji skutečně každý. Díky tomu, že není potřeba do čističky kupovat nové filtry, je provoz čističky levný. K ekonomičnosti provozu přispívá i nízká spotřeba elektrické energie - spotřeba čističky je kolem 12W.

Levný provoz přístroje

Levný provoz čističky vzduchu

Provoz čističky je levný díky nízké spotřebě a omyvatelným filtrům, které není třeba dokupovat.

Vysoká účinnost čističky Ionic-CARE

Vysoká účinnost čističky

Vysoká účinnost přístroje, jenž dosahuje až 96% zajišťuje skvělé pročištění vzduchu.

Tichý chod čističky vzduchu

Tichý chod čističky

Tichý chod čističky Ionic-CARE zajišťuje technologie, kdy není k proudění vzduchu zapotřebí. Díky tomu se Ionic-CARE hodí i do ložnice.