čistička vzduchu s omyvatelným filtrem

Čistička vzduchu s ionizátorem

Sužuje vás alergie a nebo chcete vyčistit prostředí, kde žijete? Pak je jasnou volbou čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6. Toto zařízení vzduch výborně čistí s účinností až 96% a současně díky ionizátoru vzduch ionizuje. Čistička vzduchu pracuje nejen naprosto nehlučně ale také s nulovými náklady na výměnné filtry. Filtry v v této čističce jsou totiž omyvatelné a jejich údržba je tak nejen velmi jednoduchá ale i finančně výhodná. Cirkulace vzduchu uvnitř čističky je potom zajištěna soustavou elektrod, jež pohybují vzduchem pomocí "elektronového větru". Jde o moderní zařízení, jehož efektivita je maximalizována díky dokonalému zpracování. Zároveň tento systém dokonale nahrazuje dříve používané ventilátory, jenž však pořád některé jiné čističky vzduchu využívají. Provoz těchto zastaralých čističek vzduchu je pak nejen neúčinný ale také neekonomický a často dost hlučný.

Spolehlivý filtr nečistot

Ptáte se, jak jsou nečistoty v čističce polapeny? Všechny částice obsažené ve vzduchu jsou polapeny na moderním elektrostatickém filtru. jak již bylo napsané, efektivita Ionic-CARE Triton X6 je téměř 96%. Na ploše 1100 cm2 ulpí nejenom prach, jenž je přítomný ve vzduchu, ale také pyly, kouř z cigaret, chemikálie a další alergeny. Nejenom to, Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě odstraňuje ze vzduchu i viry, bakterie, spóry plísní a navíc i rozpadové prvky radonu. To jsou všechno vlastnosti, jenž činí z této čističky vzduchu skvělý přístroj pro všechny alergiky. Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 stupni výkonu, kdy je zároveň spotřeba max. 12W. Provoz čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 díky tomu nikoho nezruinuje, vychází totiž velmi levně.

Ionic-CARE je zárukou kvality

  • Ionic-CARE Triton X6 má omyvatelné filtry - není třeba kupovat nové
  • čisitčky Ionic-CARE jsou vybaveny kvalitním ionizátorem vzduchu - získáte tak 2 zařízení v 1
  • 3 stupně výkonu a téměř bezhlučný provoz, díky čemuž je toto zařízení vhodné i do ložnice
  • naprosto minimální náklady provozu - denní provoz vás bude stát necelé 2 Kč
  • velmi snadná údržba, jež zvládne opravdu každý
  • poctivé provedení, moderní vzhled a výběr ze 3 barevných variant
 
 

Nabídka čističek vzduchu

 

Ionizátor vzduchu

Ionizátor vzduchu napomáhá odstraňovat pachy, plyny, bakterie a jiné nečistoty obsažené ve vzduchu vytvářením záporných iontů. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat minimálně 800-900 záporně nabitých iontů na cm3. V přírodě je pak koncentrace záporných iontů ještě mnohem vyšší. Setkat se můžeme i s koncentrací kolem 10.000 vzdušných aniontů na cm3. Takto vysokou koncentraci záporných iontů můžeme nalézt kupříkladu na horách, v lese nebo u vodopádů. V místnostech se tyto hodnoty pohybují kolem nuly a z toho důvodu je vhodné vzduch ionizovat. Ionizovaný vzduch má přínosný vliv na lidské zdraví, povzbuzuje bdělost, krevní oběh a také zvyšuje činnost mozku. Často také lidé, kteří trpí bolestmi hlavy přestanou mít bolesti právě díky ionizaci vzduchu. Ionizátor taktéž zmírňuje příznaky alergií, což je zejména v pylových sezónách velmi prospěšné a což ocení kterýkoliv alergik.

 
 

Omyvatelný filtr šetří vaše peníze

Omyvatelný filtr čističky vzduchu

Filtr čističky Ionic-CARE Triton X6 je omyvatelný, není tedy třeba jej měnit a není tedy potřeba kupovat nový. Stačí jednou za čas filtr umýt. Jak tedy pečovat o čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6? Údržba přístroje se skládá ze dvou činností, jenž je třeba pravidelně vykonávat. První z nich je čištění již zmíněného omyvatelného elektrostatického filtru. Toto čištění se provádí přibližně jednou za týden, v případě silně znečištěných prostor i dvakrát týdně. Filtr je možné otřít suchým hadříkem a pak omýt vodou s tekutým mycím prostředkem. Filtr pak otřete do sucha nebo nechte osušit - filtr nelze do čističky vkládat mokrý, čističku byste tím mohli zničit. Pak je také třeba čistit ionizační drátky, ideálně zároveň s čištěním filtru. K tomuto účelu pak slouží výsuvné táhlo na boku čističky vzduchu.

Jestliže je Ionic-CARE Triton X6 umístěna v místě, kde se kouří, tak se může stát, že filtr bude zanesen nečistotami z cigaretového kouře (dehtem). Tyto nečistoty tvoří na filtru lepivý potah, jež se nejsnáze odstraní osprchováním a odmaštěním saponátem bez abraziv (stačí jarová voda), aby nedošlo k poškrábání leštěného povrchu nerezového filtru. Opět platí, že po omytí je potřeba filtr osušit nebo nechat oschnout - mokrý filtr v žádném případě nevkládejte do čističky. Jak je vidět z výše uvedeného vyplývá, že údržba čističky vzduchu je snadná a zvládne ji opravdu každý. Díky tomu, že není potřeba do čističky dokupovat nové filtry, je provoz čističky levný. K ekonomičnosti provozu přispívá i nízká spotřeba elektrické energie - spotřeba přístroje je přibližně 12W.

Levný provoz Ionic-CARE

Levný provoz čističky vzduchu

Provoz čističky je levný díky minimální spotřebě a omyvatelným filtrům, jež není potřeba dokupovat.

Vysoká účinnost Ionic-CARE Triton X6

Vysoká účinnost čističky

Vysoká účinnost čističky, jenž dosahuje až 96% zajišťuje skvělé vyčištění vzduchu.

Tichý chod čističky Ionic-CARE

Tichý chod čističky

Tichý chod čističky Ionic-CARE je zajištěn technologií, kdy není k proudění vzduchu zapotřebí. Díky tomu se Ionic-CARE Triton X6 hodí i do ložnice.