čističky vzduchu do bytu elektrostatické

Čistička vzduchu s ionizátorem

Trápí vás alergie a nebo chcete vyčistit prostředí, kde bydlíte? Pak je výbornou volbou čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE. Tato čistička vzduch bezvadně čistí s efektivitou až 96% a zároveň díky ionizátoru vzduch ionizuje. Toto zařízení pracuje nejen naprosto nehlučně ale také s nulovými náklady na výměnné filtry. Filtry v čističkách jsou totiž omyvatelné a jejich údržba je proto nejen velmi jednoduchá ale i finančně výhodná. Cirkulace vzduchu uvnitř zařízení je pak zajištěna soustavou elektrod, které pohybují vzduchem pomocí "elektronového větru". Jde o moderní zařízení, jehož efektivita je maximalizována díky preciznímu zpracování. Zároveň tento systém spolehlivě nahrazuje původní ventilátory, které však stále některé konkurenční čističky využívají. Provoz těchto zastaralých čističek vzduchu je potom nejen neúčinný ale také neekonomický a často dost hlučný.

Účinný filtr nečistot

Chcete vědět, jak jsou nečistoty v čističce filtrovány a polapeny? Veškeré částice obsažené ve vzduchu jsou polapeny na moderním elektrostatickém filtru. Jak již bylo uvedeno, účinnost Ionic-CARE Triton X6 je téměř 96%. Na ploše 1100 cm2 ulpí nejenom prach, který je přítomný ve vzduchu, ale i pyly, kouř z cigaret, chemikálie a další alergeny. Nejen to, Ionic-CARE spolehlivě odstraňuje ze vzduchu i viry, bakterie, spóry plísní a navíc i rozpadové prvky radonu. To vše jsou vlastnosti, jenž činí z čističky vzduchu Ionic-CARE skvělý přístroj pro všechny alergiky. Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi stupni výkonu, kdy je zároveň spotřeba max. 12W. Provoz Ionic-CARE Triton X6 díky tomu vychází levně.

čističky vzduchu do bytu elektrostatické

  • čistička vzduchu Ionic-CARE má omyvatelné filtry - není tedy potřeba kupovat nové
  • čističky vzduchu Ionic-CARE jsou doplněny kvalitním ionizátorem vzduchu - zakoupíte tak 2 zařízení v 1
  • 3 stupně výkonu a téměř bezhlučný provoz, díky tomu je tato čistička vzduchu vhodná i do ložnice
  • naprosto minimální náklady provozu - denní provoz stojí necelé 2 Kč
  • velmi snadná údržba, jež zvládne skutečně úplně každý
  • kvalitní provedení, moderní design a výběr ze 3 barevných variant
 
 

Nabídka čističek vzduchu

 

Ionizátor vzduchu

Ionizátor vzduchu pomáhá ničit pachy, plyny, bakterie a jiné nečistoty vytvářením záporných iontů. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat minimálně 800-900 záporně nabitých iontů na cm3. V přírodě je potom koncentrace záporných iontů ještě mnohem vyšší. Setkat se můžeme i s koncentrací kolem 10.000 vzdušných aniontů na cm3. Takto vysokou koncentraci záporných iontů můžeme zaznamenat například na horách, v lese nebo u vodopádů. V bytech se tyto hodnoty pohybují kolem nuly a proto je vhodné vzduch ionizovat. Ionizovaný vzduch má přínosný vliv na zdraví člověka, povzbuzuje bdělost, krevní oběh a také zvyšuje práci mozku. Často také lidé, kteří trpí bolestmi hlavy přestanou mít bolesti právě díky ionizaci vzduchu. Ionizátor taktéž snižuje příznaky alergií, což je zejména v pylových sezónách velmi prospěšné a což ocení každý alergik.

 
 

Omyvatelný filtr šetří vaše peníze

Omyvatelný filtr čističky vzduchu

Filtr čističky vzduchu je omyvatelný, nemusíte jej tedy měnit a tedy není třeba kupovat nový. Úplně dostačující bude, když jednou za čas filtr umyjete. Jak tedy pečovat o čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6? Údržba zařízení se skládá ze dvou činností, které je potřeba pravidelně vykonávat. První z nich je čištění již zmíněného omyvatelného elektrostatického filtru. Toto čištění se provádí přibližně jednou za týden, v případě silně znečištěných prostor klidně dvakrát týdně. Filtr je možné otřít suchým hadříkem a pak omýt vodou s tekutým mycím prostředkem. Filtr pak otřete do sucha nebo nechte osušit - filtr se nesmí do čističky vkládat mokrý, čističku byste tím mohli zničit. Potom je také potřeba čistit ionizační drátky, ideálně současně s čištěním filtru. Pro tento účel slouží výsuvné táhlo na boku přístroje.

Pokud je Ionic-CARE Triton X6 umístěna v místě, kde se kouří, tak se může stát, že filtr bude zanesen nečistotami z cigaretového kouře (dehtem). Tyto nečistoty tvoří na filtru lepivý potah, jež se nejsnáze odstraní osprchováním a odmaštěním saponátem bez abraziv (stačí jarová voda), aby nedošlo k poničení leštěného povrchu nerezového filtru. Opět platí, že po omytí je potřeba filtr osušit nebo nechat oschnout - mokrý filtr v žádném případě nedávejte do čističky. Jak je vidět z výše uvedeného plyne, že údržba čističky je snadná a zvládne ji opravdu každý. Díky tomu, že není potřeba do zařízení objednávat nové filtry, je její provoz levný. K nízké ceně provozu přispívá i nízká spotřeba elektrické energie - spotřeba přístroje je přibližně 12W.

Levný provoz přístroje

Levný provoz čističky vzduchu

Provoz Ionic-CARE Triton X6 je levný díky nízké spotřebě a omyvatelným filtrům, které není třeba dokupovat.

Vysoká účinnost přístroje

Vysoká účinnost čističky

Vysoká účinnost čističky, jenž dosahuje až 96% zajišťuje skvělé pročištění vzduchu.

Tichý chod čističky vzduchu

Tichý chod čističky

Tichý chod zařízení zajišťuje technologie, kdy není k proudění vzduchu potřeba ventilátor. Díky tomu se čistička vzduchu hodí i do ložnice.