čističky vzduchu s ionizérem

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Sužuje vás alergie a nebo jen chcete vyčistit prostředí, ve kterém bydlíte? Pak je výbornou volbou čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6. Tato čistička vzduch výborně čistí s efektivitou až 96% a současně díky ionizátoru vzduch ionizuje. Toto zařízení funguje nejen naprosto nehlučně ale také bez nákladů na výměnné filtry. Filtry v těchto čističkách jsou totiž omyvatelné a jejich údržba je tak nejen velmi jednoduchá ale také výhodná. Cirkulace vzduchu uvnitř zařízení je pak zajištěna soustavou elektrod, jenž pohybují vzduchem pomocí "elektronového větru". Jde o moderní zařízení, jehož efektivita je maximalizována díky přesnému zpracování. Zároveň tento systém spolehlivě nahrazuje dříve používané ventilátory, jenž však pořád některé jiné čističky vzduchu využívají. Provoz těchto zastaralých čističek je pak nejen neefektivní ale také finančně nevýhodný a často také hlučný.

Spolehlivý filtr nečistot

Chcete vědět, jak jsou nečistoty v čističce filtrovány a polapeny? Všechny částice obsažené ve vzduchu jsou polapeny na moderním elektrostatickém filtru. Jak již bylo uvedeno, efektivita čističky Ionic-CARE Triton X6 je téměř 96%. Na ploše 1100 cm2 ulpí nejen prach, jenž je přítomný ve vzduchu, ale i pyly, kouř z cigaret, chemikálie a další alergeny. Nejenom to, Ionic-CARE Triton X6 efektivně odstraňuje z filtrovaného vzduchu i viry, bakterie, spóry plísní a navíc i rozpadové prvky radonu. To vše jsou vlastnosti, které činí z čističky vzduchu Ionic-CARE vhodný přístroj pro všechny alergiky. Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi stupni výkonu, kdy je zároveň spotřeba max. 12W. Provoz čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 tak vychází velmi levně.

Ionic-CARE Triton X6 je zárukou kvality

  • čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má omyvatelné filtry - nemusíte kupovat náhradní
  • čističky vzduchu Ionic-CARE jsou opatřeny ionizátorem vzduchu - získáte tak 2 zařízení v 1
  • 3 stupně výkonu a téměř bezhlučný provoz, díky čemuž je tato čistička vzduchu vhodná i do ložnice
  • minimální náklady na provoz - denní provoz stojí necelé 2 Kč
  • velmi jednoduchá údržba, jež zvládne skutečně každý
  • poctivé provedení, moderní design a výběr ze 3 barevných variant
 
 

Nabídka čističek vzduchu

 

Ionizátor vzduchu

Ionizátor vzduchu pomáhá odstraňovat pachy, plyny, bakterie a jiné nečistoty obsažené ve vzduchu vytvářením záporných iontů. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat minimálně 800-900 záporně nabitých iontů na cm3. V přírodě je potom výskyt záporných iontů ještě mnohem vyšší. Setkat se můžeme i s koncentrací kolem 10.000 vzdušných aniontů na cm3. Takto vysokou koncentraci záporných iontů můžeme zaznamenat například na horách, v lese nebo u vodopádů. V bytech se tyto hodnoty pohybují kolem nuly a z toho důvodu je vhodné vzduch ionizovat. Ionizovaný vzduch má přínosný vliv na lidské zdraví, povzbuzuje bdělost, krevní oběh a také zlepšuje činnost mozku. Často také lidé, kteří trpí bolestmi hlavy přestanou mít bolesti právě díky ionizaci vzduchu. Ionizátor také snižuje příznaky alergií, což je zejména v pylových sezónách velmi prospěšné a což ocení kterýkoliv alergik.

 
 

Omyvatelný filtr šetří vaše peníze

Omyvatelný filtr čističky vzduchu

Filtr zařízení Ionic-CARE Triton X6 je omyvatelný, nemusíte jej tedy měnit a není tedy potřeba kupovat nový. Úplně dostačující bude, když jednou za čas filtr umyjete. Jak tedy pečovat o čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6? Údržba zařízení se skládá ze dvou činností, které je potřeba pravidelně opakovat. První z nich je čištění již zmíněného omyvatelného elektrostatického filtru. Toto čištění se provádí přibližně jednou do týdne, v případě silně znečištěných prostor i dvakrát týdně. Filtr stačí utřít suchým hadříkem a pak omýt vodou s tekutým mycím prostředkem. Filtr pak otřete do sucha nebo nechte osušit - filtr se nesmí do přístroje vkládat mokrý, čističku byste tím mohli zničit. Potom je také třeba čistit ionizační drátky, ideálně současně s čištěním filtru. Pro tento účel slouží výsuvné táhlo na boku zařízení.

Pakliže je Ionic-CARE Triton X6 umístěna v místě, kde se kouří, tak se může stát, že filtr bude zanesen nečistotami z cigaretového kouře (dehtem). Tyto nečistoty vytváří na filtru lepivý potah, jež se nejsnadněji odstraní osprchováním a odmaštěním saponátem bez abraziv (postačí jarová voda), aby nedošlo k poničení leštěného povrchu nerezového filtru. Zase platí, že po omytí je třeba filtr osušit nebo nechat oschnout - mokrý filtr v žádném případě nedávejte do přístroje. Jak je vidět z výše uvedeného plyne, že údržba čističky je jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Díky tomu, že není třeba do zařízení kupovat nové filtry, je provoz čističky levný. K nízké ceně provozu přispívá i nízká spotřeba elektrické energie - spotřeba čističky je zhruba kolem 12W.

Levný provoz čističky vzduchu

Levný provoz čističky vzduchu

Provoz Ionic-CARE Triton X6 je levný díky nízké spotřebě a omyvatelným filtrům, které není potřeba dokupovat.

Vysoká účinnost zařízení

Vysoká účinnost čističky

Vysoká účinnost čističky Ionic-CARE, jenž dosahuje až 96% zajišťuje poctivé vyčištění vzduchu.

Tichý chod Ionic-CARE Triton X6

Tichý chod čističky

Tichý chod Ionic-CARE je zajištěn technologií, kdy není k proudění vzduchu zapotřebí. Díky tomu se čistička vzduchu hodí i do ložnice.