Domaci cisticka vzduchu

Ionic-CARE Triton X6

Sužuje vás alergie a nebo chcete pročistit vzduch v prostředí, v němž bydlíte? Pak je jasnou volbou čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6. Tato čistička vzduch výborně čistí s efektivností až 96% a současně díky ionizátoru čištěný vzduch ionizuje. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pracuje nejen naprosto nehlučně ale také bez nákladů na výměnné filtry. Filtry v v této čističce jsou totiž omyvatelné a jejich údržba je díky tomu nejen velmi snadná ale i výhodná. Cirkulace vzduchu uvnitř zařízení je pak zajištěna soustavou elektrod, jež pohybují vzduchem pomocí "elektronového větru". Jde o moderní zařízení, jehož efektivita je maximalizována díky dokonalému propracování. Současně tento systém dokonale nahrazuje dříve používané ventilátory, které však pořád některé konkurenční čističky vzduchu využívají. Provoz těchto zastaralých čističek vzduchu je pak nejen neefektivní ale také neekonomický a často dost hlučný.

Spolehlivý filtr nečistot

Ptáte se, jak jsou nečistoty v čističce filtrovány a polapeny? Všechny částečky obsažené ve vzduchu jsou polapeny na moderním elektrostatickém filtru. jak již bylo napsané, efektivita čističky vzduchu je téměř 96%. Na ploše 1100 cm2 ulpí nejenom prach, jenž je přítomen ve vzduchu, ale také pyly, kouř z cigaret, chemikálie a jiné alergeny. Nejen to, Ionic-CARE efektivně odstraňuje ze vzduchu i viry, bakterie, spóry plísní a navíc i rozpadové prvky radonu. To vše jsou vlastnosti, jenž činí z této čističky vzduchu skvělý přístroj pro všechny alergiky. Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi stupni výkonu, přičemž spotřeba je maximálně 12 W. Náklady na provoz této čističky jsou tak velmi nízké.

Domaci cisticka vzduchu

  • čistička vzduchu má omyvatelné filtry - není tedy potřeba kupovat nové
  • Ionic-CARE Triton X6 jsou doplněny kvalitním ionizátorem vzduchu - zakoupíte tak 2 zařízení v 1
  • 3 stupně výkonu a téměř bezhlučný provoz, díky tomu je toto zařízení vhodné i do ložnice
  • naprosto minimální náklady provozu - denní provoz vyjde na necelé 2 Kč
  • velmi jednoduchá údržba, kterou zvládne opravdu úplně každý
  • kvalitní provedení, moderní design a výběr ze 3 barevných variant
 
 

Nabídka čističek vzduchu

 

Ionizátor vzduchu

Ionizátor vzduchu pomáhá ničit pachy, plyny, bakterie a jiné nečistoty vytvářením záporných iontů. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat minimálně 800-900 záporně nabitých iontů na cm3. V přírodě je potom výskyt záporných iontů ve vzduchu ještě mnohem vyšší. Setkat se můžeme i s koncentrací kolem 10.000 vzdušných aniontů na cm3. Tak vysokou koncentraci záporných iontů můžeme zaznamenat kupříkladu na horách, v lese nebo u vodních zdrojů. V místnostech se tyto hodnoty pohybují kolem nuly a z toho důvodu je vhodné vzduch ionizovat. Ionizovaný vzduch má pozitivní vliv na lidské zdraví, povzbuzuje bdělost, krevní oběh a navíc i zvyšuje činnost mozku. Často také lidé, kteří trpí bolestmi hlavy přestanou mít bolesti právě díky ionizaci vzduchu. Ionizátor také zmírňuje příznaky alergií, což je hlavně v pylových sezónách velmi prospěšné a což ocení úplně každý alergik.

 
 

Omyvatelný filtr šetří peníze

Omyvatelný filtr čističky vzduchu

Filtr čističky Ionic-CARE Triton X6 je omyvatelný, nemusíte jej tedy měnit a není tedy potřeba kupovat nový. Stačí jednou za čas filtr umýt. Jak tedy na správnou údržbu čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6? Údržba čističky se skládá ze dvou činností, které je potřeba pravidelně vykonávat. První z nich je čištění již zmíněného omyvatelného elektrostatického filtru. Toto čištění se provádí zhruba jednou do týdne, v případě silně znečištěných prostor klidně dvakrát týdně. Filtr je možné otřít suchým hadříkem a posléze omýt vodou s tekutým mycím prostředkem. Filtr pak otřete do sucha nebo nechte osušit - filtr se nesmí do přístroje vkládat mokrý, čističku byste tím zničili. Potom je také třeba čistit ionizační drátky, ideálně zároveň s čištěním filtru. Pro tento účel pak slouží výsuvné táhlo na boku přístroje.

Jestliže je čistička vzduchu umístěna v prostorách, kde se kouří, tak se může stát, že filtr bude zanesen nečistotami z cigaretového kouře (dehtem). Tyto nečistoty tvoří na filtru lepivý potah, jenž se nejsnáze odstraní osprchováním a odmaštěním saponátem bez abraziv (postačí jarová voda), aby nedošlo k poničení leštěného povrchu nerezového filtru. Zase platí, že po omytí je třeba filtr osušit nebo nechat oschnout - mokrý filtr nikdy nedávejte do přístroje. Jak je vidět z výše uvedeného vyplývá, že údržba čističky je jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Díky tomu, že není potřeba do čističky vzduchu objednávat nové filtry, je provoz čističky levný. K nízké ceně provozu přispívá i nízká spotřeba elektrické energie - spotřeba přístroje je přibližně 12W.

Levný provoz Ionic-CARE Triton X6

Levný provoz čističky vzduchu

Provoz Ionic-CARE je levný díky minimální spotřebě a omyvatelným filtrům, které není třeba dokupovat.

Vysoká účinnost čističky

Vysoká účinnost čističky

Vysoká účinnost Ionic-CARE, jenž dosahuje až 96% zajišťuje důkladné pročištění vzduchu.

Tichý chod Ionic-CARE Triton X6

Tichý chod čističky

Tichý chod Ionic-CARE zajišťuje technologie, kdy není k proudění vzduchu potřeba ventilátor. Díky tomu se Ionic-CARE hodí i do ložnice.