Nejlepší čistička vzduchu

Ionic-CARE Triton X6

Nedá vám spát alergie a nebo jen chcete vyčistit klima v prostředí, v němž bydlíte? Pak je skvělou volbou čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6. Tato čistička vzduch účinně čistí s účinností až 96% a současně díky ionizátoru čištěný vzduch ionizuje. Toto zařízení funguje nejen naprosto nehlučně ale také bez nákladů na výměnné filtry. Filtry v čističkách jsou totiž omyvatelné a jejich údržba je díky tomu nejen velmi jednoduchá ale také ekonomická. Cirkulace vzduchu uvnitř čističky je pak zajištěna soustavou elektrod, které pohybují vzduchem pomocí "elektronového větru". Jde o moderní zařízení, jehož efektivita je maximalizována díky dokonalému propracování. Zároveň tento systém výborně nahrazuje dříve používané ventilátory, jenž však stále některé jiné čističky využívají. Provoz těchto zastaralých čističek je pak nejen neefektivní ale také finančně nevýhodný a často také hlučný.

Spolehlivý filtr nečistot

Chcete vědět, jak jsou nečistoty v čističce polapeny? Všechny částice obsažené ve vzduchu jsou zachyceny na moderním elektrostatickém filtru. jak již bylo napsané, efektivita čističky vzduchu je téměř 96%. Na ploše 1100 cm2 ulpí nejenom prach, jenž je přítomný ve vzduchu, ale i pyly, kouř z cigaret, chemikálie a jiné alergeny. Nejen to, Ionic-CARE spolehlivě odstraňuje ze vzduchu i viry, bakterie, spóry plísní a navíc i rozpadové prvky radonu. To vše jsou vlastnosti, které činí z této čističky vzduchu vhodný přístroj pro všechny alergiky. Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 stupni výkonu, přičemž spotřeba je maximálně 12 W. Provoz čistička vzduchu tak vyjde velmi levně.

Ionic-CARE Triton X6 je zárukou kvality

  • Ionic-CARE Triton X6 má omyvatelné filtry - netřeba kupovat nové
  • Ionic-CARE Triton X6 jsou opatřeny ionizátorem vzduchu - zakoupíte tak 2 přístorej v 1
  • 3 stupně výkonu a téměř bezhlučný provoz, díky čemuž je tato čistička vhodná i do ložnice
  • minimální náklady na provoz - denní provoz vychází na necelé 2 Kč
  • velmi snadná údržba, kterou zvládne skutečně každý
  • kvalitní provedení, moderní design a výběr ze 3 barevných variant
 
 

Nabídka čističek vzduchu

 

Ionizátor vzduchu

Ionizátor vzduchu napomáhá odstraňovat pachy, plyny, bakterie a jiné nečistoty vytvářením záporných iontů. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat minimálně 800-900 záporně nabitých iontů na cm3. V přírodě je potom koncentrace záporných iontů ještě mnohem vyšší. Setkat se můžeme i s koncentrací kolem 10.000 vzdušných aniontů na cm3. Tak vysokou koncentraci záporných iontů můžeme nalézt kupříkladu na horách, v lese nebo u vodních zdrojů. V místnostech se tyto hodnoty pohybují kolem nuly a z toho důvodu je vhodné vzduch ionizovat. Ionizovaný vzduch má kladný vliv na lidské zdraví, povzbuzuje bdělost, krevní oběh a navíc i zvyšuje činnost mozku. Často také lidé, jenž trpí bolestmi hlavy přestanou mít bolesti právě díky ionizaci vzduchu. Ionizátor taktéž snižuje příznaky alergií, což je zejména v pylových sezónách velmi prospěšné a což ocení kterýkoliv alergik.

 
 

Omyvatelný filtr šetří vaše peníze

Omyvatelný filtr čističky vzduchu

Filtr čističky Ionic-CARE Triton X6 je omyvatelný, nemusíte jej tedy měnit a tím pádem kupovat nový. Úplně dostačující bude, když jednou za čas filtr umyjete. Jak tedy na správnou údržbu čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6? Údržba čističky se skládá ze dvou činností, které je potřeba pravidelně vykonávat. První z nich je čištění již zmíněného omyvatelného elektrostatického filtru. Čištění se provádí zhruba jednou do týdne, v případě silně znečištěných prostor i dvakrát týdně. Filtr je možné otřít suchým hadříkem a poté omýt vodou s tekutým mycím prostředkem. Filtr pak otřete do sucha nebo nechte osušit - filtr nelze do přístroje vkládat mokrý, čističku byste tím zničili. Potom je také potřeba čistit ionizační drátky, ideálně zároveň s čištěním filtru. K tomuto účelu slouží výsuvné táhlo na boku přístroje.

Pokud je čistička vzduchu umístěna v místě, kde se kouří, tak se může stát, že filtr bude zanesen nečistotami z cigaretového kouře (dehtem). Tyto nečistoty tvoří na filtru lepivý potah, jenž se nejsnáze odstraní osprchováním a odmaštěním saponátem bez abraziv (stačí jarová voda), aby nedošlo k poškrábání leštěného povrchu nerezového filtru. Opět platí, že po omytí je potřeba filtr osušit nebo nechat oschnout - mokrý filtr nikdy nedávejte do čističky vzduchu. Jak je vidět z výše uvedeného plyne, že údržba čističky vzduchu je snadná a zvládne ji skutečně každý. Díky tomu, že není potřeba do zařízení kupovat nové filtry, je provoz čističky levný. K nízké ceně provozu přispívá i nízká spotřeba elektrické energie - spotřeba čističky je zhruba kolem 12W.

Levný provoz čističky

Levný provoz čističky vzduchu

Provoz Ionic-CARE Triton X6 je levný díky minimální spotřebě a omyvatelným filtrům, které není potřeba dokupovat.

Vysoká účinnost Ionic-CARE

Vysoká účinnost čističky

Vysoká účinnost Ionic-CARE, jenž dosahuje až 96% zajišťuje poctivé vyčištění vzduchu.

Tichý chod čističky vzduchu

Tichý chod čističky

Tichý chod čističky vzduchu zajišťuje technologie, kdy není k proudění vzduchu potřeba ventilátor. Díky tomu se čistička Ionic-CARE hodí i do ložnice.