Domů » Články » Čistička vzduchu Concept Perfect Air Smart černá CA2000

Čistička vzduchu Concept Perfect Air Smart černá CA2000

  Čistička vzduchu Concept Perfect Air Smart černá CA2000

  Čistička vzduchu Concept Perfect Air Smart CA2000 vám pomůže odstranit škodliviny z místnosti. Má 3 rychlosti čištění vzduchu a výkon 320 m³/h. Je tichá, snadno se přepravuje a je vhodná pro místnosti do 40 m². Díky svému modernímu designu nenarušuje vzhled interiéru. Je vybavena časovačem a funkcí dětské pojistky. Pomáhá zmírnit příznaky alergií, chronických a akutních onemocnění dýchacího systému, srdce a cév. Odstraňuje ze vzduchu prach, různé druhy alergenů, bakterie, viry, zápach, smog a další škodlivé látky. Dopřejte si lepší a zdravější vzduch.

  5 stupňů filtrace

  Filtrace je nejdůležitější součástí čističky, která určuje výslednou kvalitu vzduchu. Model CA2000 je vybaven pětistupňovým filtračním systémem, který zachycuje nečistoty a zabraňuje jejich dalšímu šíření. Dokáže odstranit až 99,9 % znečišťujících látek ze vzduchu. Každá jednotlivá vrstva filtru zachycuje specifické typy nečistot a jejich společným působením je dosaženo dokonale čistého vzduchu ve vaší domácnosti. Díky pokročilé technologii monitoruje aktuální stav samotných filtrů a upozorní vás na nutnost jejich výměny.

  Snímač kvality ovzduší

  Čistička je vybavena citlivým senzorem znečištění, díky kterému můžete v reálném čase sledovat úroveň prachu ve vzduchu (PM2,5) v místnosti. Aktivací automatického režimu pracuje výrobek v plně automatickém režimu. Sám načte aktuální stav a podle zjištěných hodnot nastaví optimální rychlost. Přesná hodnota se zobrazuje na displeji LED.

  Kvalitu ovzduší můžete vizuálně kontrolovat pomocí barevného podsvícení, které se mění podle stupně znečištění:

  • zelená: kvalita ovzduší je vynikající;
  • oranžová: střední stupeň znečištění;
  • červená: vysoká úroveň znečištění.

  Kvalita spánku

  Čistý vzduch zlepšuje kvalitu spánku, proto je čistička vybavena nočním režimem. Je inteligentně navržena tak, aby uživatelům poskytovala maximální pohodlí při používání. Pokud pracujete v režimu AUTO, nemusíte se o nic starat. Pokud je tma, výrobek automaticky aktivuje noční režim.

  Do nočního režimu můžete přepnout čističku také ručně pomocí tlačítka SLEEP. V nočním režimu výrobek sníží výkon motoru a pracuje v tichém režimu, pouze 28 dB (což odpovídá velmi tiché místnosti, například ložnici), a displej se vypne. Díky tomu si můžete během spánku užívat čerstvého vzduchu, aniž byste byli rušeni.

  Mobilní aplikace Concept Home

  Zařízení můžete ovládat odkudkoli pomocí mobilní aplikace Concept Home, která je zdarma k dispozici pro systémy iOS a Android. Můžete ji na dálku zapnout nebo vypnout, nastavit rychlost čištění nebo například zkontrolovat stav proudění vzduchu v místnosti, ve které se právě nachází. A pokud nejste příznivci aplikací, můžete jej ovládat pomocí dálkového ovladače nebo tlačítek přímo na displeji.

  Čističku vzduchu Concept Perfect Air Smart černá CA2000 můžete mít nyní v akci za exkluzivní cenu.

  UV lampa a ionizátor

  Ultrafialové záření likviduje škodlivé bakterie, viry a plísně a pohlcuje pachy. Ionizátor pomocí elektrického výboje zvyšuje množství záporně nabitých iontů ve vzduchu (tzv. vzdušných vitamínů), které zlepšují celkovou kvalitu ovzduší. Jejich počet má pozitivní vliv na kvalitu dýchání, lidskou psychiku, lepší soustředění, vyšší výkonnost a pomáhá proti bolestem hlavy. Ionizátor zároveň pohlcuje kladně nabité částice prachu, virů, bakterií a odstraňuje cigaretový kouř. Obě funkce lze vypnout samostatně.

  Štítky: