Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6 je zařízení, které naprosto unikátním způsobem spojuje dvě funkce zvyšování kvality vzduchu v interiéru. Při výrobě čističek vzduchu Ionic-CARE byly použity nejmodernější technologie a postupy, které umožnily spojit dohromady dva zdánlivě obtížně kombinovatelné způsoby čištění vzduchu v místnostech. Výsledkem je to, že Ionic-CARE Triton X6 je vysoce výkonnou a dokonale bezhlučnou čističkou vzduchu ale zároveň také skvělým ionizátorem vzduchu. Co to znamená? Ionizátor vzduchu je vpodstatě generátor zdraví prospěšných záporných iontů, které napomáhají lidskému organismu. Díky záporným iontům se necítíme tolik unavení, chronické bolesti hlavy se dávají na ústup a člověk je také imunní vůči nemocem.

Účinnost čištění vzduchu dosahuje téměř 96 % a probíhá naprosto nehlučně. Bezhlučný provoz je zajištěn moderním provedením přístruje, kdy cirkulaci vzduchu zajišťuje soustava elektrod, které pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru. Tím jsou nahrazeny zastaralé ventilátory, které však stále některé čističky vzduchu používají a nelze se tedy pak divit jejich nepříjemné hlučnosti. Nečistoty jsou pak zachycovány na elektrostatickém filtru, který je omyvatelný. Není tedy třeba dokupovat nové filtry, stačí jednou nebo dvakrát týdně umýt vyměnitelný filtr a čistička pracuje spolehlivě dál. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi výkonovými stupni a její spotřeba je maximálně 12 W. Jedná se tedy o vysoce úsporné zařízení.

Parametry čističky vzduchu

 • Napájení - 220 – 240V 50Hz
 • Příkon - max. 12W
 • Rozměry - výška 71 cm
 • Váha přístroje - 3,1 kg
 • Koncentrace záporných iontů v cm³ ve vzdálenosti 50 cm - 4,2 . 105/cm3
 • Koncentrace záporných iontů v cm³ ve vzdálenosti 250 cm - 2,7 . 102/cm3
 • Maximální plocha místnosti při standardní výšce stropu (cca 250 cm) - 75 m2
 • Hlučnost - max. 8 dB
 • Vzduchový výkon - až 65 m3/hod
 • Protiprašná účinnost - 96 %
 • Produkce ozónu - 0,005 ppm (přípustný limit = 0,05 ppm)
 
 

Ionizátor vzduchu

Přemýšlíte, proč si pořizovat zařízení s ionizátorem vzduchu? Ionizace vzduchu výrazně zvyšuje čistící výkon čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6. Ionizace totiž násobí účinnost zachytávání nečistot na elektrostatických filtrech – kolektorech a tím je celkový efekt čištění vzduchu mnohem vyšší. Pokud chcete docílit ještě vyššího čistícího efektu, pak do prostoru, kam přístroj vyfukuje vzduch, neumísťujte větší kovové a jiné vodivé předměty, které ionizované částice vzduchu předčasně vybíjejí.

 
 

Nabídka čističek vzduchu

 

Levný provoz čističky vzduchu

Levný provoz čističky vzduchu

Provoz Ionic-CARE Triton X6 je levný díky nízké spotřebě a omyvatelným filtrům, které není třeba dokupovat.

Vysoká účinnost čističky

Vysoká účinnost čističky

Vysoká účinnost čističky, která dosahuje až 96% zajišťuje skvělé pročištění vzduchu.

Tichý chod čističky

Tichý chod čističky

Tichý chod čističky je zajištěn technologií, kdy není k proudění vzduchu potřeba ventilátor. Díky tomu se čistička hodí i do ložnice.