Domů » Články » Odvlhčovač vzduchu Concept Perfect Air OV1000

Odvlhčovač vzduchu Concept Perfect Air OV1000

  Odvlhčovač vzduchu

  Máte problémy s vysokou vlhkostí ve vaší domácnosti? Existuje snadné řešení. S odvlhčovačem vzduchu Concept Perfect Air OV1000 si můžete nastavit ideální vlhkost, pak už si můžete jen užívat kskvělé klima ve vašem bytě.

  Díky svým kompaktním rozměrům bude Concept Perfect Air OV1000 ideálním společníkem do každé domácnosti. Můžete jej použít vedle sušičky prádla, v koupelně, ve spíži nebo ve sklepě.

  Snadná obsluha a manipulace

  Celý odvlhčovač je velmi snadno rozebíratelný, takže se nemusíte starat o vyprazdňování nádoby, když je plná. Samotné ovládání je opravdu velmi intuitivní, takže si ho dokáží nastavit i vaše děti.

  U odvlhčovače Concept Perfect Air OV1000 si můžete vybrat mezi dvěma rychlostmi odvlhčování – 500 ml nebo 600 ml, a dokonce si můžete nastavit časovač na 4, 8 nebo 12 hodin.

  Spotřebič je vybaven vratnou pojistkou proti přehřátí, kontrolní světlo upozorňuje na naplnění nádoby a sběrná nádoba má objem 1,5 litru.

  Přijměte tvrdá opatření proti plísním jednou provždy

  Nadměrná vlhkost vzduchu v našich domovech způsobuje nejen škody na majetku, ale může také ohrozit naše zdraví. Vysoká vlhkost vzduchu je ideálním prostředím pro vznik plísní, které mohou způsobit zdravotní komplikace, jako je zánět dutin, zánět průdušek nebo jiná onemocnění dýchacích cest. Pokud vaše podlaha nebo sklep trpí plísní, je pravděpodobné, že je v nich vysoká vlhkost. Při hodnotách nad 50 % je odvlhčovač ideálním pomocníkem, který ochrání nejen vaše zdraví, ale i váš majetek.

  Ideální společník při sušení prádla

  Všichni víme, že se nám doma hromadí špinavé oblečení, ale venku prší a kupovat předražený sušák na prádlo není zrovna ekonomické řešení. Jak ale sušit oblečení doma, abyste ve vzduchu necítili přílišnou vlhkost? Odvlhčovač vzduchu OV1000 vám s tímto problémem okamžitě pomůže. Stačí jej umístit do blízkosti výsuvné šňůry na prádlo a zvýšenou vlhkost ani nepocítíte. Totéž bude platit při použití v malých koupelnách nebo neodvětraných spižírnách. OV1000 má zkrátka nekonečně mnoho využití.

  Kapacita

  Odvlhčovač OV1000 dokáže za jeden den zkondenzovat až 600 ml vody. Po naplnění malé 1,5l nádoby se přístroj automaticky vypne. Pokud je nádržka špatně umístěna nebo chybí, rozsvítí se červená kontrolka.

  Režimy odvlhčování

  Na výběr budete mít oba režimy. Odvlhčování při nízkých otáčkách, které je ideální pro místnosti s nižší vlhkostí. Díky nízké hlučnosti je vhodné odvlhčování i v noci. Režim vysokorychlostního odvlhčování je vhodný pro prostory se zvýšenou vlhkostí nebo pro odvlhčování během dne.

  Odvlhčovač vzduchu Concept Perfect Air OV1000 můžete mít nyní v akci za exkluzivní cenu.

  Časovač

  U odvlhčovače OV1000 si můžete nastavit dobu, po kterou má pracovat. Můžete si vybrat mezi 4, 8 nebo 12 hodinami. Samozřejmě obsahuje také režim nepřetržitého provozu.

  Technické parametry:

  • provozní teplota: 10 – 40 °C
  • Provozní vlhkost vzduchu: 30 – 95 %
  • Příkon: 75 W
  • Kapacita zásobníku: 1,5 l
  • Rychlost odvlhčování: 600 ml/den
  • Průhledný zásobník na vodu
  • Časovač na 4, 8 a 12 hodin
  • 2 rychlosti: 500 ml/ 600 ml
  • Hlučnost: 37 dB/48 dB
  • Vratná pojistka proti přehřátí
  • Přístroj se automaticky vypne při naplnění zásobníku
  • Červená kontrolka upozorní na plný zásobník
  • Červená kontrolka upozorní, pokud je zásobník na vodu špatně vložen nebo chybí